הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

לאורך ההיסטוריה ניתן למצוא שאנשים נהגו לעטר את גופם במגוון קעקועים, אך רק בשנים האחרונות ניתן לשמוע על הסרת קעקועים, ואף באופן שאינו משאיר סימנים, צלקות ושאינו כואב. אי לכך אם גם לכם יש קעקוע שהמסר שלו כבר אינו רלוונטי עבורכם, או פשוט מאוד אם אתם במקום אחר בחיים ועל כן מבקשים לשנות בחזרה את הנראות שלכם, הרי שטוב לדעת שהדבר היחיד שתאלצו לעשות זה לפנות לכך מעט זמן ולשלם על כך, וזאת כי אינכם צרכים לעבור מסכת ייסורים, אלא פשוט לפנות אל מקום שמתמחה בתחום.

בחירה מושכלת

רגע לקראת שבוחרים מקום עבור הסרת קעקועים, יש לעשות עבודת הכנה, כלומר יש לבחון בקפידה באיזו שיטה הוא משתמש, מהן הביקורות של הלקוחות ומהו הניסיון. לאחר שמוצאים מקום ראוי, יש להגיע לפגישה שאינה מחייבת וזאת על מנת להציג את הקעקוע המדובר – על מנת שתוכלו לשמוע יותר על תוכנית ההסרה ועל מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר רלוונטית, בהתאם למיקום הקעקוע, גודל הקעקוע והצבעים שהוא מכיל.

יתרונות השיטה

אם נעזור לכם בהשוואות ובבירורים, נעבור מיד לשורה התחתונה, כיום ניתן למצוא מגוון שיטות עבור הסרת קעקועים אך כל עוד עושים שימוש במכונת FONTONA  ניתן להסיר את כלל הגוונים. כיצד עובדת המכונה? ובכן באמצעות שיטת לייזר אשר עושה שימוש בסוג Q-switched lasers, וזאת בשל הסיבה הפשוטה ביותר –  מדובר בשיטה שמסוגלת להעביר אנרגיה מאוד גבוהה תוך זמן מאוד קצר. כמו כן כמובן שלפני כל הסרה יש להתאים בין צבעי הפיגמנט של הקעקוע לבין אורך גל הלייזר, אך לאחר מכן מדובר במכונה משומנת שפשוט עושה את העבודה.

אודות השיטה

אם מעט יותר נרחיב, נציין שהמכונה המתקדמת שולחת קרני לייזר אשר עוברים את השכבה החיצונית של העור באופן כמה שיותר חלק והם מגיעים לרובד בו מצויים הפיגמנטים אשר מכילים את הקעקוע. כאשר קרן הלייזר באה במגע עם הפיגמנט היא בעצם מפוררת את החלקיקים שמרכיבים אותו וכאן תאי הדם הלבנים נכנסים לפעולה, כאשר הם מעכלים את הפולשים, כלומר את חלקיקי הפיגמנט שהתפרקו.

צוות מקצועי

לצד מכשור מתקדם גם יש צורך בצוות מקצועי, בקיא ומנוסה, וזאת על מנת שיתפעל נכונה את המכונה ועל מנת שיידע להתייחס נכונה אל כל קעקוע וקעקוע. אי לכך אם עד כה שמעתם שלא ניתן להסיר לגמרי קעקועים שמכילם פיגמנטים יותר בעייתיים כגון ירוק, חום, אדום, כחול, לבן וירוק, הרי שטוב לדעת שמדובר בחדשות ישנות. לבסוף נציין שכן ניתן להסיר ב95% את כלל הקעקוע כך שלא יישאר זכר, ומקסימום ישנם מקרים שמצריכים מספר מפגשים נוספים – הכול תלוי במשתנים אישיים. עוד נציין שאין מקום לחשוש מכאב, וזאת כי בין היתר משלבים בעת ההסרה משחה עבור אלחוש הכאב.