הסרת קעקועים בלייזר – הדרך המהירה לעור חלק

הסרת קעקועים בלייזר

גם העור שלכם מעוטר בקעקועים מימי העבר, וכעת אתם מעוניינים להתחיל פרק חדש בחייכם עם עור חלק ויפה? אם אתם חוששים מניתוח בעור, מוטב שתקראו את המאמר שלפניכם. כאן, תוכלו להיחשף לשיטת הסרה חדשנית על בסיס קרן לייזר. השיטה אינה מצריכה תהליכי טיפול פולשניים ומיועדת לכל מי שמעוניין להסיר קעקועים. המידע תקף גם למי שיש לו קעקוע בודד וגם למי שחלק נכבד מגופו מכיל קעקועים.

כיצד מסירים קעקועים שלא בניתוח? כמה זמן אורך הטיפול?

מדובר בטכנולוגיית לייזר ייעודית לתחום הסרת קעקועים. היא נקראת Fotona qx max ומתבססת על הקרנות לייזר ישירות לאזורי הקעקועים. התהליך אינו פולשני אך עשוי להיות מורגש כמעה. על מנת להימנע מכך, מומלץ להתייצב לטיפול מספר דקות לפני התחלתו ולהתכונן אליו באמצעות מריחת חומר מאלחש המבטל כמעט כליל את ההרגשה הפיזית כתוצאה ממגע הלייזר. הטיפול אורך 3 מפגשים עבור בעלי קעקועים קטנים, ו- 7-15 מפגשים עבור מי שיש לו קעקועים המכסים חלק נכבד מהגוף, כמו יד, רגל, גב או בטן.

האם הלייזר משאיר סימנים וצלקות?

לא. מדובר בשיטת טיפול נקייה מאד שלא משאירה אפילו סימן שעברתם איזשהו טיפול. התוצאה תהיה עור חלק ונקי, בפיגמנט הטבעי שלו. תכנית הטיפול נקבעת על ידי צוות מומחים, החל ממספר המפגשים הכולל ועד רמת הקרינה בכל מפגש, ואורך גל הלייזר בהתאם לצבעי הקעקוע. על פי הנוסחה בה עובדים מטפלי הסרת קעקועים אין לכם מקום לדאגה, שכן הטיפולים מתוכננים כך שתצאו מהם ללא סימנים חיצוניים כלשהם.

האם ניתן לצפות בתוצאות בתום המפגשים ה- 1-2?

כן. דהייה ברמת הקיעקוע של כתובת הקעקע תיראה בבירור, וחלקים נכבדים ממנו יימחקו. לכן, הטיפול אינו רק בינארי אלא לחלוטין תהליכי. כבר בסיום הטיפולים הראשונים ניתן לראות תוצאות יפות המעידות כי העור שלכם צועד בכיוון הנכון.

האם כל אדם שמגיע לפגישת ייעוץ יכול לדעת מתי הטיפולים יסתיימו או ייתכנו תסריטים בלתי מתוכננים?

ההערכות של מרכז הסרת קעקועים בנושא זמן ההסרה טובות מאד, וקולעות בול לתחזית בכל סוג של קעקוע, החל מהקטן והנקודתי ועד לכזה שמכסה חלק נכבד מהגוף. לכן, חשיבותה של פגישת הייעוץ היא לאין ערוך קריטית, כי בשונה מטיפולים קוסמטיים אחרים, כאן ניתן לדעת בדיוק מתי ההסרה תתהווה, מה שישאיר לכם מקום לשאיפה להגעה לשלמות זו בתאריך מסוים או בפרק זמן שקל לחזות אותו מראש.

האם נשקפת סכנה בריאותית ארוכת טווח בהמשך כתוצאה מהלייזר?

לא. זו טכנולוגיה בטוחה מאד שעברה מבחני תקינה אירופאים ואמריקאים מחמירים ביותר. מבחנים אלה אפשרו להסמיך אותה כבטוחה לשימוש על עור האדם, ועל כן הם מבטיחים את בריאות העור שלכם. זהו תהליך ללא השפעה עורית כלשהו, לא מגרה את העור ולא גורם לעיוותים בו. הטיפול הוא החלופה הבטוחה ביותר עבורכם ברמה הבריאותית ביחס לאלטרנטיבות.