החשיבות של טיפולי אנטיאייג'ינג

טיפול בעור בפנים

טיפולי אנטיאייג'ינג הם לא סתם טרנד. נכון שנושא שכולם מדברים עליו כבר נשחק ונדמה שהחשיבות שלו היא לא באמת כמו שמנסים להציג, אולם במקרה של אנטיאייג'ינג הטיפולים האלה באמת חשובים. וכל כך למה? על כל הסיבות תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.

מהם טיפולי אנטיאייג'ינג?

טיפולי אנטיאייג'ינג הם טיפולי פנים ייעודיים, שמטרתם לטפל בסימני הגיל הקיימים ולמנוע את היווצרותם של חדשים. הטיפולים מתמקדים בעור הפנים והצוואר, ומיועדים להפחתת קמטים וקמטוטים, לטיפול בכתמי גיל ובאופן כללי – לחידוש ולהצערת עור הפנים.

איך זה עובד?

טיפולי אנטיאייג'ינג מתבצעים במספר אופנים:

  • פילינג – טיפול פילינג הוא טיפול שנועד לצורך קילוף עדין של השכבה העליונה של העור. קילוף כזה מחייב את העור לבנות את עצמו מחדש, וגורם לגוף לייצר אלסטין וקולגן – שני החומרים החיוניים כל כך למתיחה של העור. התוצאה – הגוף מחדש את עור הפנים, והשכבה החדשה של העור נראית הרבה יותר מתוחה ויפה מזאת שקולפה.
  • קרמים – יש היום הרבה מאוד חברות קוסמטיקה המייצרות קרמים שמכילים אלסטין וקולגן, אולם לא כולם הם קרמים שבאמת חודרים אל תוך העור ולכן לא כולם עושים את העבודה המצופה. קוסמטיקאיות רפואיות בדרך כלל עושות שימוש בקרמים מיוחדים אשר מסוגלים לחדור את השכבה העליונה של העור ולגרום לחידושו.
  • אינפרה אדום – היום עושים שימוש בקרני אינפרה אדום לצורך טיפולי אנטיאייג'ינג. הקרניים מחממות את עור הפנים וגורמות לו להתחדש, וכך מביאות למראה צעיר ורענן יותר של העור.
  • גלי רדיו – טיפול חדשני המבוסס על גלי רדיו, אשר מחממים את העור וגורמים לו לייצר יותר קולגן ולהתמצק. את התוצאות רואים בדרך כלל כבר אחרי הטיפול הראשון.

כל טיפולי האנטיאייג'ינג הללו, ועוד אחרים שקצרה היריעה מלהזכיר, תורמים מאוד למראה צעיר יותר של עור הפנים, וכמובן משפרים את מצב הרוח ואת הדימוי העצמי.

לאור זאת, מומלץ מאוד לכל אישה (וגם לכל גבר שמראה עור הפנים שלו חשוב לו), להגיע למכון קוסמטי המתמחה בטיפולי פנים אנטיאייג'ינג, להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת המתמחה בתחום ולבצע את הטיפולים המתאימים ביותר לעור הפנים. כדאי מאוד להתחיל עם הטיפולים בגיל יחסית צעיר, שכן אם מתחילים מוקדם אפשר לעכב את היווצרותם של קמטים ושל כתמים חדשים.

איך בוחרים מכון קוסמטי?

על מנת לבחור מכון קוסמטי לביצוע טיפולי אנטיאייג'ינג, חשוב מאוד לוודא שהקוסמטיקאית שתבצע את הטיפול מתמחה בתחום, יודעת להתאים את הטיפול לעור הפנים הספציפי ועושה שימוש אך ורק בקרמים ובשאר חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות. אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים זה מצוין, ואם לא – אפשר לחפש המלצות באינטרנט, באתרים אמינים ומהימנים כמובן. בחירת קוסמטיקאית המתמחה בתחום של טיפולי אנטיאייג'ינג ואשר מתחייבת לספר לכם בדיוק למה אתם צריכים לצפות, תאפשר לכם לקבל טיפול שבאמת מתאים לכם ובדרך כלל – גם לראות תוצאות. בהצלחה!