החלקות אורגניות מומלצות

החלקה אורגנית

קיימים סוגים רבים של החלקות שיער. החלקות שיער מומלצות, איכותיות ובטוחות לא עושות שימוש בפורמלין ובחומרים מסוכנים אחרים. החלקה אורגנית במרבית המקרים לא עוש שימוש בחומרים מסוכנים שעשויים לעשות נזק לשיער. חשוב לציין שאין סוג מסוים של החלקה שמתאים לכל סוגי השיער, לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שהעניין הוא אינדיוידואלי ומשתנה בהתאם. לדוגמא, ישנן החלקות שאינן מתאימות לאלו שסובלות משיער פגום או אחרות שנותנות תוצאות לזמן מוגבל יותר. כל המידע על החלקות אורגניות מומלצות ועל היתרונות והחסרונות במאמר שלפניכם.

החלקה יפנית

החלקה זו מתאימה לבנות שיש להן שיער מתולתל או לא חלק.  שלא נצבע או עבר טיפול כימי. שיטה זו הינה מהנפוצות ביותר ונחשבת מומלצת. שיטה זו נוצרה ביפן על ידי מדענית יפנית בשם יוקו, לעיתים גם נקראת "החלקת יוקו".

החלקת שיער זו מבוססת על חומרים המוחדרים אל השערות על מנת לשקם את השיער, מה שמביא לשיער חל ורך יותר. החומרים אותם מורחים על השיער מכילים מינרלים, קרטין, ויטמינים וכו'. למרות כל היתרונות של שיטה זו, חשוב לוודא שהחומרים בהם עושים שימוש בהחלקה מסוג זה מאושרים על ידי משרד הבריאות ולא כוללים חומרים מסוכנים כגון פורמלין.

החלקה זו אינה זולה, אך נחשבת בטוחה ומביאה לתוצאות טובות מאוד, בפרט כאשר ההחלקה מתבצעת על ידי מעצב שיער מקצועי ומנוסה..

החלקה צרפתית

החלקה זו מעט דומה להחלקה יפנית, אך עדינה יותר מהיפנית ומקורה בחברה צרפתית (לוריאל). מדובר בהחלקה בטוחה ומומלצת מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהיא לא מתאימה לשיער פגום. בשונה מהחלקה יפנית, החלקה זו שומרת על הנפח הטבעי של השיער.

החלקה אינברטו

זוהי החלקה אורגנית שלא עושה שימוש בפורמלין. החלקה זו הינה בטיחותית מאוד ומאושרת על ידי משרד הבריאות. בנוסף, החלקה זו מתאימה למרבית סוגי השיער, לרבות אלו שסובלות משיער פגום. בהחלקה זו עושים שימוש בחומרים המכילים קרטין וחומרים אחרים שתורמים לשיקום מראה השיער ומחזירים לשיער את הברק הטבעי ואת הלחות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהחלקה זו מביאה לתוצאות זמניות בלבד.