האסתטיקה של החזה הנשי

הגדלת חזה

אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בעולם בכלל ובישראל בפרט, הוא ניתוח הגדלת חזה. נשים רבות בוחרות לעשות שינויים שונים במה שהטבע נתן לה (והגנטיקה), ולעשות מהלך שיתרום לתחושת הביטחון העצמי או לשיפור ההרגשה העצמית. מאחר והחזה הנשי נתפס בעיני נשים רבות כחלק משמעותי שתורם למראה הכללי ולתחושה האישית, אין זה מפתיע שזהו גם החלק שזוכה לתשומת הלב הרבה הזו, ושהגדלת חזה הפכה לתופעה נפוצה מאוד. מנתחים פלסטיים רבים בישראל מציעים לנשים אלה לעבור את הניתוח אצלם, כשהם מתפארים בניסיון עשיר ובמקצועיות רבה, מה שהופך את האתגר של בחירת רופא מנתח – למורכב במיוחד.

תהליך קבלת ההחלטה

בעולם שבו יש מבחר עצום של מנתחים פלסטיים שמציעים להגשים חלום לנשים שהטבע נתן להן חזה קטן, יש צורך באיסוף מידע ובניתוחו כדי לקבל החלטה באשר לזהות הרופא המנתח. אם כן, קביעת פגישות ייעוץ עם מספר מנתחים פלסטיים שניתוחי הגדלת חזה הם המומחיות שלהם, היא הצעד ההכרחי. בפגישות אלה תוכלי להתרשם מהרופא עצמו, מהניסיון שלו, מתוצאות העבר שלו וכמובן מהמחיר. רשמי לעצמך רשמים בעקבות הפגישות השונות, שאלי שאלות וצייני בפני עצמך מי נתן לך תשובות מקיפות וסבלניות והצליח גם לגרום לך להרגיש בטוחה ונינוחה יותר, ואם יש לך אפשרות כזה, בקשי לשוחח גם עם נשים שעברו את הניתוח בעבר. אם הגעת למנתח פלסטי מסוים בעקבות המלצה של חברה או מכרה שעברה גם היא ניתוח הגדלת חזה, הרי שאת יכולה כבר לשפוט בעצמך האם התוצאה הייתה לטעמך או לא. חשוב מאוד שתנצלי את הפגישות האלה כדי לקבל כמה שיותר מידע, גם אם את נבוכה מהשאלות שלך, שכן מדובר בהחלטה משמעותית לגופך. לקבלת מידע נוסף וייעוץ אישי בהתאם לצרכייך האישיים, השאירי את מספר הטלפון שלך ונסייע לך בקבלת ההחלטה.

האם זה כדאי?

כל אישה מרגישה אחרת באשר לגופה. יש מי שרוצה רק לעשות תיקון קטן לאף או להרים קצת את העפעפיים שהחלו לצנוח עם הגיל, יש מי שניחנה בחזה גדול ומעוניינת להקטין אותו בעוד אחרות יעדיפו להגדילו. ההחלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה היא אישית לחלוטין ואם את מרגישה שזהו הצעד הנכון עבורך, ככל הנראה זהו אכן המצב, בעיקר משום שאת זו שצריכה להחליט מה נכון לך ומה יגרום לך להרגיש טוב יותר. אנשים שונים תופסים את החזה הנשי באופן שונה, ויש רבים שרואים בחזה קטן כאסתטי, בעוד אחרים מאמינים שחזה גדול הוא נשי יותר. השאלה, בסופו של יום, היא מה את מרגישה לגבי גופך שלך, והאם שינוי כזה יגרום לך להרגיש אחרת, טוב יותר, שלמה יותר.

בחרי בטוב ביותר

אם בחרת באפשרות של ניתוח הגדלת חזה, ואת שלמה עם ההחלטה הזו, הרי שכל שנשאר לך הוא לבחור את המקום שבו תעברי את הניתוח ואת זהותו של הרופא שיטפל בך מתוך מגוון רחב מאוד של מנתחים פלסטיים מצוינים העוסקים בתחום. כדי להבטיח עד כמה שניתן שתהיי מרוצה גם לאחר הניתוח, בקשי מהרופא שיציג לך הדמיה ממוחשבת של החזה החדש שלך. מנתחים מקצועיים ואמינים יידעו לספק זאת אף מבלי שתבקשי, וזהו אחד הפרטים החשובים ביותר בקבלת ההחלטה. ייתכן שאת מעוניינת בהגדלה קטנה יחסית בעוד המנתח מתכוון לבצע הגדלה משמעותית יותר, וייתכן גם מצב הפוך. תאמי ציפיות מראש, כדי שלא יהיו הפתעות וכדי שתוכלי להתעורר לאחר הניתוח כשאת מרגישה שהגשמת את החלום שלך בדיוק כפי שרצית.