אבקת אקריל – פולימר אקרילי לבניית ציפורניים

כל מי שנכנסת לתחום בניית הציפורניים חייבת להכיר את האבקה האקרילית. פוליאקרילט, או פשוט אבקת אקריל, הינו חומר ייחודי שמציע יתרונות מושלמים לתחום בניית הציפורניים, ולא לחינם זהו החומר הפופולארי ביותר בשוק. זהו חומר חיוני גם בלק, וכמובן בלק הג’ל הפופולארי.

לק ג’ל נהיה כה פופולארי בדיוק בזכות הפולימר האקרילי. בעוד שלק קונבנציונלי מתייבש לאיטו על הציפורניים, הרי שלק הג’ל דורש טיפול תחת מנורת UV, אור אולטרא-סגולי, אשר עוזר לחומרים הפעילים בו להתקשות. בצורה זו מקבלים לק חזק ועמיד במיוחד, שיכול להחזיק אף שבועיים רצוף ללא סדקים ופגיעות (אם נבנה נכון, ואם הוא מטופל נכון).

היתרונות של אבקת אקריל

אבקת אקריל לא הגיעה במקרה לראש רשימת המוצרים המועדפים בתעשיית הקוסמטיקה. יש לה מגוון יתרונות אשר הובילו אותה לשם. הנה מספר יתרונות מובהקים של החומר הייחודי הזה:

  • שקיפות גבוהה – מה שמאפשר עיצבו מאוד רחב, התאמה להרבה צרכים, וכמובן, התאמה מעולה לשמש כציפורן
  • עוצמה רבה – החומר הזה, הפולימר האקרילי הזה, הוא חזק. כמה חזק? עד כדי כך שהוא נשאר על הציפורניים שלך לפעמים גם שבועיים בלי להישבר או להיסדק, אפילו שאת פעילה, חיה את חייך, מתקלחת, עובדת עם הידיים וכיו"ב.
  • אלסטי – השילוב הנדיר בין עוצמה רבה לבין אלסטיות רבה מאפשר עבודה נוחה מאוד לחיזוק ציפורניים למשל.

אז איך קונים?

דבר ראשון, חשוב לזכור כי ללא הידע הדרוש, ידע מקצועי בתחום הקוסמטיקה בכלל והציפורניים בפרט, עדיף שלא להשתמש באבקת האקריל. כדאי לעבור את ההדרכה הנכונה, וללמוד כיצד לעבוד עם החומר הפנטסטי הזה, שיכול לעשות הרבה טוב כשהוא בשימוש נכון.

מעבר לכך, כמות מינימלית והגיונית של אבקת אקריל תהיה 112 ג’ פחות או יותר, כאשר המוצרים האיכותיים יותר מגיעים, כמובן, מארה"ב. שימו לב כשאתן מחפשות את האבקה המתאימה לכן, כי האבקות המקצועית מגיעות עם צבעים שונים ומגוונים, כך שאפשר לבחור לא רק את הכמות הנכונה והיצרן הנכון, כדי להגיע לאיכות שאת מחפש, אלא גם את הצבעים שישרתו אותך.